Pedikúra

AKCE – k pedikúře do konce března 2023 parafínový zábal ZDARMA (více se o něm dozvíte v textu)

Jak pečuji o své nohy? A pečuji o ně dost?

Na tyto otázky by si měl odpovědět každý z nás. Většinou jsem překvapená, jak málo o svoje nohy mí noví klienti pečují.

O ruce se staráme několikrát denně, vlasům a obličeji dáme také dost péče, ale o svých nohách skoro nevíme. Vzpomeneme si na ně, až nás začnou bolet a otékat. Mnozí z nás dokonce ani tomu ze začátku nevěnují pozornost.

Ruku na srdce… Zjistila jsem, že není málo těch, kdo své nohy zanedbávají po všech stránkách. A přitom nám jeden pár musí vydržet na celý život. Právě nohy nám umožňují pohyb vpřed. Dokážou také odhalit mnohá onemocnění, která lze v jejich počátku poznat právě na nohou.

Proto se o své nohy starejme a dopřejme jim zaslouženou péči pedikéra 🙂

Studený parafín

je u nás poměrně neznámý pojem. Přitom má v péči o nohy, zvláště v zimních měsících,
velký význam. Jeho pravidelné používání zabraňuje vysoušení a praskání pokožky nohou a díky němu si pokožka uchovává svou vláčnost a hebkost. Další výhodou je teplota. Při použití horkého parafínu je některým klientům nepříjemné namočení nohou do horké lázně. Studený parafín je při aplikaci příjemný a díky zábalu prohřeje pokožku stejně jako horký.

Pokud váháte, zda ho vyzkoušet, nabízím v akci do konce března 2023 parafínový zábal zdarma k pedikúře.

Japonská pedikúra P.Shine

Péče o přírodní nehty, která jim dodá zdraví a lesk. Je vyrobená čistě z přírodních látek a jejich derivátů. P.Shine je vhodná pro rozštěpené, lámavé i nerostoucí nehty.

Tato metoda je založena na leštění nehtů pomocí leštičky. Na nehet se nanáší včelí vosk a mateří kašička. Tím vznikne ochranná vrstva, která nehet vyživuje. Již po první aplikaci budou vaše nehty zdravější a krásně lesklé.