Typy astrologie

Intuitivní astrologie

Pracuji s kartami Symbolon. Nejedná se o klasický astrologický výklad. Klient prožívá pomocí karet to, co už sám určitým způsobem vnímá a mnohdy nedokáže popsat.

Při tomto výkladu jsem pouze průvodcem. Tak, jako nedokážu popsat jak mi bylo, když jsem pila výbornou horkou kávu a k ní si ulamovala čokoládu, která se lehce rozpouštěla na jazyku a voněla po oříškách. Tento pocit si každý potřebuje prožít sám, aby byl plnohodnotný.

Klient sám ochutná, jak to má v životě se svým sluncem, lunou a dalšími planetami. Plně prožije, že nic na něm není špatně a může lépe a hlouběji prožívat svůj život. Nebeská tělesa je třeba probírat každé samostatně, aby zážitky mohly doznít. Ať už se rozhodnete pro jedno nebo více sezení, uvidíte posun ve svém životě.

Partnerský horoskop

Proč potkávám pořád stejný typ partnerů?

Hodíme se k sobě?

Proč si ve většině věcí rozumíme, ale to zásadní nám drhne?

Stále bylo vše v pořádku a najednou začaly problémy…

Jsme každý tolik jiný, co nás k sobě přitáhlo ?

Na tyto i další otázky lze najít odpověď díky horoskopu. Můžete zlepšit a pochopit svůj aktuální vztah a nebo se poučit a připravit na své budoucí lásky. 

Karmická astrologie

Dá se vůbec pojmenovat, co je to karma? Je nutné to pojmenovat? A nebo to máme každý v sobě nastaveno jinak?  Nebudu přidávat definici, co je karma, ale jak ji vidím nebo vnímám já u sebe i u lidí, s nimiž se potkávám.  Myslím si, že si s sebou neseme nějaký zápis z minula. Za mě to není informace: tohle jsem provedla nebo tohle mi provedli,  ale emoční zápis, jak jsem se v určitých situacích cítila.

Vstupem do tohoto života si sama můžu přitahovat situace, ve kterých se budu cítit podobně. Kvůli předchozímu nastavení – takhle to má být, takhle to chci, takhle to znám. Je důležité prožít v těch chvílích bolest  a uvědomit si, že některým věcem dáváme větší důležitost, než je třeba. Nebát se některé věci „pustit“.

Přepsání zažitého vzorce a tvoření si života tady a teď můžeme docílit pomocí podívání se na konkrétní situace z pohledu astrologie. Může nám být opravdu hodně nápomocná. Člověk podvědomě přestane věřit tomu, že když udělá tohle, nastane ta a ta situace a otevře se i jiným možnostem.

Nezapomínejme však na trpělivost. Když zasadím jabloň, taky hned nesklidím celý košík jablek. Když 40 let věřím tomu, že mě všichni pomlouvají, je třeba chvíli počkat, než mi do života budou chodit jiné situace a noví lidé.  Tvořit v sobě do budoucna a odložit všechny katastrofické scénáře, ať už je říkáme nahlas a nebo je jen brbláme pod fousy.

Astrologie početí

Astrologie početí poradí nejen s vhodným naplánováním kroků cesty k miminku… Pomůže také k pochopení mnoha událostí v životě, které mohly zdravému početí bránit a jejich zpracování.

Od spokojené klientky, s jejím svolením: „Moc děkujeme, díky Vám jsem se dala dohromady, trochu zklidnila a máme Terezku. Míša

Horoskop věcí

Pomůže vám přesně naplánovat například: nákup/ prodej domu, vozů, spotřebičů, jednání s úřady, rozvod, plánování živnosti…

Správný výběr termínu  ovlivní,  zda vše půjde hladce a v pořádku…