O mně

Každý prožíváme svou životní cestu. U někoho je rovnější, u jiného klikatější.

Já se jmenuji Blanka Brisudová, má cesta je klikatá, plná změn, nápadů a tvorby podle toho, co nabízel život a kudy mě vedl.

Slunce stálo v době mého narození ve znamení Vodnáře, mojí hlavní povahovou vlastností je zvědavost…

Miluji procházky přírodou, baví mě poznávat různé kouty naší republiky, zpracovávat úrodu, kterou máme k dispozici, saunování, mám ráda hořkou čokoládu, čas kdy mi při ručních pracích vzniká něco pod rukama, tanec a především setkávání s lidmi. 

Život mě několikrát postavil do situace, kdy to vypadalo, že se musím vydat jen určitou cestou. Díky zvědavosti a touze hledat, se přede mnou vždy objevilo několik možností. Uvědomila jsem si, že jakýkoliv problém má své řešení a stojí za to ho hledat. A že i největší průšvih v životě se může proměnit ve výhru, záleží jak se na něj podíváme.

Jsem homeopat. Homeopatii jsem začala studovat kvůli zdravotnímu stavu svých synů. Neřešitelná situace mě naučila jinak přemýšlet. Brát tělo společně s myšlenkami, pocity a emocemi. Dívat se na člověka jako celek .

Jsem astrolog. Astrologii jsem začala studovat, abych pochopila některé situace v mém životě. Začala jsem chápat souvislosti v mém životě a posléze i v životě ostatních.

 28 let jsem pracovala jako průvodčí rychlíků i osobních vlaků. Díky této profesi jsem měla neustálý kontakt s lidmi. Být průvodčím je tak trochu, jako být psychologem. Slyší spousty příběhů, vidí různé situace, které do sebe vzájemně  zapadají. Naučila jsem se dívat na životy klientů z nadhledu, chvíli pozorovat, než pochopím, o co jde. Hledat, jak v mapě, cestu, která by je vedla správným směrem. 

Pomáhám svým klientům vystoupit  z role oběti, aby se oni sami rozhodli, převzali odpovědnost za svůj život a užili si, co jim nabízí s radostí a plnými doušky .

,,Nejde o to, nač  se díváš, ale co vidíš.“

Henry Daniel Thoreau

vzdělání:
3-leté studium Moderní astrologie
2-leté studium Lékařské astrologie
v astrologické škole Moderní astrologie

3-letý Kurz klasické homeopatie ve společnosti Uroboros v Brně

Vědomosti si neustále prohlubuji…

Aktuálně studuji Astrologii Petry Nel