Vaše otázky, moje odpovědi :)

Proč je homeopatie taková neuchopitelná?

Je to tím, že se ke klientovi přistupuje vícero způsoby.

Akutní homeopatie, kdy se homeopatický lék podává na situaci, která teď nastala v oblasti zdraví. Homeopatikum se většinou bere častěji a situaci vyřeší.

Klasická homeopatie pracuje jiným způsobem. Člověk při konzultaci poví homeopatovi nejen zdravotní stav, ale také probírá, jak je na tom mentálně, co mu chutná nebo naopak ne, čeho se bojí…. Dostane pak jednorázově pár kuliček, které mu pomohou k celkovému zkvalitnění života. Většinou klient přichází s problémy, které ho již trápí delší dobu nejedná se o akutní situaci.

Mohu se ptát na astrologických konzultacích, co mě čeká a nemine?

Ptát se můžete, ale já neznám odpověď. Život se stále vyvíjí a vždy záleží, jaký k určitým situacím zaujmeme postoj. Lepší je popsat, co vás trápí a můžeme pak probrat, proč se vám tyto situace dějí a jak zařídit, aby byly více k životu.

Je jedno, jakým krémem si mažu nohy?

Pokud vaše pokožka je více potivá, ekzematická, suchá, zimomřivá nebo naopak horká, je třeba použít vždy speciální krém na určitý typ pokožky. Je to jako s autem, které jezdí na naftu a dáte mu benzín. Bude mít sice plnou nádrž, ale k jízdě do moc nebude. Správně vybraný krém může vyřešit to, co člověk už dávno mohl považovat za vadu nohou.

Proč kombinace astro – homeo – pedi?

U každého z nás vše souvisí se vším a je jedno, z které strany začneme. Jestli od nohou nebo od duše. Většinou je to stejně propojené. Pokud začnu od nohou a chci řešit ekzém, často zjistím v horoskopu planety nebo světla ve vodním znamení. Tím pádem vím, že člověk má celkově kyselejší prostředí. Aby kůže vypadala lépe a byla kvalitnější, potřebuji doplnit vápník. Nejlépe stravou: mandle, chia semínka, mák, kysané zelí… a přidáním tkáňové soli calc.phos. Ruku v ruce s mazáním nohou, lze vyřešit několikaletý problém.